Bezvadu leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 18V-11 ar piederumiem
- Piemērots metāla, akmens un betona griešanai un slīpēšanai.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Komplektā 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs un koferis.
Apraksts
Iekārta ar saskaņotu dizainu, kas piemērota dažādām slīpēšanas darbībām.
Pretvibrācijas rokturis nodrošina ērtāku darbību.
Pielāgotā Drop Control, KickBack Control un Intelligent Braking nodrošina augstāku lietotāja aizsardzības līmeni un ērtības.
Izmantojot jauno Drop Control funkciju, instruments tiek nekavējoties izslēgts, ja nejauši nokrīt uz zemes.
Rīks ir saderīgs ar visām Bosch Professional 18 V baterijām un lādētājiem.
Specifikācija
| Svars | 1,7 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 9000 aps./min. |
| Stiprinājums | M14 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumulatori, GAL1880 lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 12 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/




