Akumulatora leņķa slīpmašīna MILWAUKEE M18 FSAGV125XB-0X
- Leņķa slīpmašīna ar regulējamiem apgriezieniem.
- Diska apturēšana ātrāk nekā 2 s laikā, tāpēc lietotājs ir aizsargāts no nelaimes gadījuma.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Vienkārša un ātra diska nomaiņa, neizmantojot instrumentu.
Putekļu filtrs aizsargā instrumentu no netīrumiem.
Antivibrācijas rokturis.
Aizsardzība pret nejaušu palaišanu.
5 ātruma iestatījumi.
Darbojas ar visiem Milwaukee M18 akumulatoriem.
Jaudīgs motors bez oglītēm.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 3500–8500 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Maksimālais griešanas dziļums | 33 mm |
| Standarta piederumi | Ātri atbrīvojams aizsargs, griešanas aizsarga piespiedējs, sānu rokturis, savienojums, uzgrieznis, atslēga, putekļu filtrs |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










