Skrūvgriezis ar automātisko skrūvju padevi MILWAUKEE M18 FSGC-202X
Bezoglīšu motors, lai nodrošinātu līdz 10 reizēm ilgāku motora kalpošanas laiku un līdz 60 % lielāku motora jaudu. AUTO-START™ tehnoloģija: pēc ieslēgšanas instruments sāk darboties tikai tad, kad skrūvgriezis tiek piespiests pie materiāla. Ātras atlaišanas ¼ "seškantes patrona ļauj ātri nomainīt uzgaļus.
Apraksts
REDLINK PLUS™ sistēma nodrošina modernāko digitālo aizsardzību pret pārāk lielu noslodzi un unikāli uzlabo efektivitāti pie slodzes.
Akumulators REDLITHIUM-ION salīdzinājumā ar citām litija jonu tehnoloģijām darbojas līdz 2,5 reizēm ilgāk, uzkrāj līdz 20 % vairāk enerģijas, izceļas ar līdz 2 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku un labāk darbojas pat zemā temperatūrā, kas sasniedz –20 °C.
Precīza priekšējās konusa daļas saregulēšana.
Noņemams uzgalis ļauj lietotājam izmantot pistoli kā atsevišķu skrūvgriezi vai kā kombinēto skrūvgriezi.
Piederuma konstrukcija ļauj viegli notīrīt sausus putekļus.
Atsevišķa akumulatora elementa kontroles sistēma nodrošina optimālu instrumenta darbības laiku un akumulatora ilgmūžību.
Uzlādes mērītājs rāda atlikušo akumulatora uzlādes līmeni.
Spilgtākais LED darba vietas apgaismojums.
Pilnībā metālisks reversa jostas āķis, kas ļauj ātri un viegli pakārt instrumentu.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 2,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–4500 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 13 Nm |
| Patrona | 1/4" seškante |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2x2,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







