Bezvadu trieciena urbjmašīna BOSCH GDR 18V-220 C CT Solo
- Jaudīgs motors lielākai efektivitātei.
- Tiek nodrošināts ērts darbs, instrumentu var izmantot ar vienu roku.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piemērots vienmērīgai skrūvju pievilkšanai koka un metāla loksnēs.
Ir integrētas divas gaismas diodes - viena pie skrūvgrieža uzgaļa un otra skrūvgrieža pamatnē.
3 ātruma un griezes momenta iestatījumi un regulējami skrūves griezes momenta režīmi.
Augsts griezes moments, kompakts, ar papildu funkcijām.
113 mm garā galva ļauj strādāt šaurās vietās.
Jaudīgs, bezoglīšu motors.
Instrumentam ir metāla reduktora korpuss.
Integrēts akumulatora stāvokļa indikators un jostas klipsis.
Piemērots lietošanai ar AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V baterijām.
Specifikācija
| Svars | 1 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0-800/2300/3400 aps./min. |
| Stiprinājums | 1/4" seškantes |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 220 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 113 x 77 x 201 mm |
| Triecienu skaits | 0-1500/3400/4000 sm./min. |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | Jostas klipsis, uzgaļu turētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/









