Akumulatora uzgriežņatslēga MILWAUKEE M18 FMTIWP12-502x
- Kompakts instruments, kas attīsta 610 Nm griezes momentu.
- 3 ātrumi.
- Īpaši jaudīgs motors bez oglītēm.
Apraksts
Digitāla instrumenta un akumulatora aizsardzība pret pārslodzi un palielināta efektivitāte.
Ilgs instrumenta un akumulatora kalpošanas laiks.
Iemontēts LED un uzlādes indikators.
Darbojas ar visiem Milwaukee M18 akumulatoriem.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 2,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 1700/2100/2400 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 430/550/610 Nm |
| Triecienu skaits | 2300/2700/3000 tr./min |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M20 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2x5,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










