Akumulatora urbjmašīna MAKITA DF332DSAJ
Kompakta, universāla urbjmašīna ar bezoglīšu motoru.
Specifikācija
| Svars | 1,0 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–450/0–1500 apgr./min |
| Garums | 154 mm |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 28 mm |
| Maks. griezes moments | 35 Nm |
| Patrona | 0,8–10 mm |
| Uzlādes laiks | 30 min |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x BL1021B akumuliatorius, įkroviklis DC10SB, įkroviklis DC10WD, įkroviklis DC10SA, Makpac lagaminas nr.1 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




