Akumulatora urbjmašīna MAKITA DDF483RAJ
- Motors bez oglītēm – vieglāks un mazāks, ilgāks darba laiks, vairāk jaudas un lielāks ātrums.
- Ergonomisks gumijots rokturis.
- Darba gaismas diode.
- Gultņu konstrukcija nodrošina instrumenta izturību.
- Skrūvēšanas sajūga pozīcijas – 20.
- Akumulatora aizsardzība pret pārslodzi.
Apraksts
Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta automātisku izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam – tā tiek taupīts akumulators un pagarināts akumulatora kalpošanas laiks.
Specifikācija
| Svars | 1,2–1,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–500 / 0–1700 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 77 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 30 mm |
| Maks. griezes moments | 40/23 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 162 x 79 x 230 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2x 2,0 Ah akumulatori BL1820B, 24 min lādētājs, plastmasas koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


