Akumulatora trieciena uzgriežņu atslēga MILWAUKEE M18 FHIW2F12-0
- 4 ātrumu izvēle.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Izturīgs pārnesumkārbas korpuss nodrošina lielāku izturību.
Akumulatora izolācijas sistēma nodrošina drošu akumulatora pieslēgšanu.
Trīs LED gaismas diodes sniedz augstas kvalitātes apgaismojumu, kas uzlabo darba vietas redzamību.
„Milwaukee® DRIVE CONTROL™” ļauj lietotājam iestatīt citus ātruma un griezes momenta iestatījumus, lai palielinātu lietošanas universālumu.
Darbojas ar visiem „Milwaukee® M18™” akumulatoriem.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 3,4 kg (ar 5,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–700/1300/2000/2000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 1491 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 2034 Nm |
| Triecienu skaits | 0–1300/2200/2400/2400 tr./min |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M36 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions









