Akumulatora triecienurbjmašīna/skrūvgriezis BOSCH GSB 18V-50 GAL 1880CV LC
- Motors bez oglītēm.
- Pielāgots darbam grūti sasniedzamās vietās.
- Metāla patrona lielākai izturībai un ilgmūžībai.
Apraksts
Paredzēts profesionālai lietošanai.
Divu ātrumu transmisija ļauj izvēlēties optimālo ātrumu gan urbšanas, gan virpošanas darbiem.
Lieliski piemērots darbam ar koku, metālu un uzstādīšanas darbiem būvniecībā vai darbnīcās.
Savietojams ar visiem "Bosch Professional" 18 V akumulatoriem un AMPShare sistēmu.
Specifikācija
| Svars | 1,7 kg |
| Vibrācijas līmenis | <2,1 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 1 x 5.0 Ah 1 x 2.0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Griezes moments | 28/50/50 Nm |
| Tips | Trieciena urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2,0 Ah 18 V akumulators, 5,0 Ah 18 V akumulators, ātrais lādētājs GAL 1880 CV, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 12 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/



