Akumulatora trieciena urbjmašīna MAKITA DHP484RTJ
Metāla pārnesuma mehānisms. LED apgaismojums. Ergonomisks dizains ērtam darbam.
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–500/0–2000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 99 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 13 mm |
| Maks. griezes moments | 54/30 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Triecienu skaits | 0-7500/0-30000 tr./min |
| Tips | Trieciena urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah 18V akumulatori, ātrais lādētājs DC18RC, Makpac koferis nr.2, MAKPAC koferis nr.2 maciņš |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



