Akumulatora trieciena skrūvgriezis HiKOKI WH12DD
- Ļoti kompakts, sver tikai 1,1 kg.
- Griezes moments – 135 Nm.
- Akumulatora uzlādes līmeņa indikators.
Specifikācija
| Svars | 1,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–1300/ 0–3200 apgr./min |
| Garums | 134 mm |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 135 Nm |
| Triecienu skaits | 0–2500/ 0–4000 apgr./min |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5-M14 |
| Rūdīta uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5–M12 |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2x4,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


