Akumulatora triecienskrūvgriezis MILWAUKEE M12 FID2-0
- Kompakts dizains ļauj ērti strādāt šaurās vietās.
- Akumulatora līmeņa indikators.
- Pārdod bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
1/4 collu sešstūra patrona ātrai un vienkāršai uzgaļu nomaiņai.
Lieliska jaudas un izmēra attiecība.
Trīs dažādi ātrumi, griezes momenta iestatījumi, pašvītņošanas režīms.
Metāla jostas klipsis.
Trīskāršais LED apgaismojums ļauj strādāt vājā apgaismojumā.
Bezoglīšu motors.
Der visiem MILWAUKEE 12 V akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 1,1 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–1700 / 0–2900 / 0–3600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 14,35 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 110,25 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 170 Nm |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions



