Akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna BOSCH GSR 18V-45 2x2,0Ah
- Liela jauda.
- Viegla konstrukcija.
- Izturīga metāla patrona nodrošina augstu griezes momentu.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
Īsa galva un jostas āķis nodrošina ērtumu un lielisku vadību.
Ilgs kalpošanas laiks un ilgs darbības laiks ar vienu uzlādi.
Lieliski der mazām un vidējām skrūvēm, kuru maksimālais diametrs ir 8 mm.
Der visi „Bosch Professional 18 V” akumulatori un lādētāji.
Specifikācija
| Svars | 0,9 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0–500 / 0–1900 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 83 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 35 mm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 8 mm |
| Griezes moments | 21/45 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 2,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/






