Akumulatora skrūvgriezis FLEX DD 2G 10.8-EC ar patronu uzgļiem
Motors bez oglītēm. Maināmas patronas dažādu uzdevumu veikšanai.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 0–450 / 0–1700 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 25 mm |
| Maks. griezes moments | 58/32 Nm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2x4,0 Ah akumulatori, lādētājs, skrūvēšanas uzgaļu turētājs, standarta patrona, L-Boxx koferis. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt








