Akumulatora skrūvgriezis ar skrūvju padevi FLEX DW 45 18,0-EC
- Motors bez oglītēm.
- Elektroniskās valdības sistēma aizsargā instrumentu, paildzina kalpošanas laiku un palielina efektivitāti.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Elektroniska ātras darbības bremze.
Ātruma poga ar fiksācijas slēdzi.
Ergonomisks, neslīdošs un mīksts rokturis ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi.
Integrēts LED darba vietas apgaismojums.
LED akumulatora uzlādes līmeņa indikators.
Bez instrumentiem noņemams dziļuma ierobežotājs.
Skrūvju turētāju iespējams noņemt, neizmantojot instrumentus.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/4" seškante |
| Svars | 0,975 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–4500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 71 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 28 Nm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 215 x 75 x 203 mm |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4,2 mm |
| Skrūves garums | 25-55 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Oglīšu turētājs UH-M 50 E6,3-C6,3, dziļuma ierobežotājs, lentes turētājs, koferis L-BOXX® 136 ar ieliktni |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt










