Akumulatora skrūvgriezis ar automātisko skrūvju padevi FLEX DW 45 18,0-EC M/2,5 Set
- Elektroniskā vadības sistēma (AVS) aizsargā instrumentu, paildzina kalpošanas laiku un palielina efektivitāti.
- Motors bez oglītēm.
- Rotācija pa labi/pa kreisi ar aizsargfiksatoru.
- Komplektā ir arī jostas turētājs un uzgaļu turētājs.
Apraksts
Elektroniska ātras darbības bremze.
Ātruma slēdzis ar bloķēšanas funkciju.
Ergonomisks, neslīdošs, mīksts rokturis ar ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi.
Integrēts LED darba vietas apgaismojums.
Akumulatora uzlādes līmeņa LED indikators.
Dziļuma ierobežotājs noņemams, neizmantojot instrumentus.
Skrūvju turētāju iespējams noņemt, neizmantojot instrumentus.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/4" seškante |
| Svars | 1,89 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–4500 apgr./min |
| Garums | 215 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 71 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5 / 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 28 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 215 x 75 x 203 mm |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4,2 mm |
| Skrūves garums | 25-55 mm |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2x 2,5 Ah akumulatori, lādētājs, skrūvju padeves galva, uzgalis DB PH2 150 E6,3, uzgaļu turētājs, dziļuma ierobežotājs, jostas turētājs, koferis L-BOXX® 136 ar ieliktni |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt









