Akumulatora skrūvgriezis FLEX 4,0V SD 5-300 4,0
- Trīs dažādi griezes momenta līmeņi nodrošina instrumenta elastību.
- Integrēts LED darba apgaismojums, mīksts rokturis.
- Iespējams regulēt skrūvēšanu pa labi un pa kreisi.
Apraksts
Nodrošināts efektīvs darbs.
Lādēšanas savienojums USB-C 12 W.
Piemērots izmantošanai montējot un ārdot mēbeles, elektroiekārtu tehniskajai apkopei u. c.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/4" seškante |
| Svars | 290 g |
| Apgriezienu skaits | 0-300 apgr./min |
| Garums | 180 mm |
| Akumulatora spriegums | 4 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 5 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Lādēšanas vads, siksniņa, uzgalis, soma |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |








