Akumulatora skrūvgriezis ar automātisko skrūvju padevi MAKITA DFR750Z
- Uzlabots un izturīgs akumulatora skrūvgriezis ar vēl izturīgāku alumīnija uzgali.
- Iespējamas skrūves līdz 75 mm.
- Uzgalis ar stabilitātes piederumu ļauj skrūvēt skrūves taisnā leņķī.
- Kluss sajūgs.
- Izturīgāka, putekļiem necaurlaidīga konstrukcija.
- Ērts slēdzis.
- Pretsasvēršanās sistēma novērš skrūvju sašķiebšanos.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Specifikācija
| Svars | 2,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 4000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 76 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4 mm |
| Skrūves garums | 45-75 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



