Akumulatora leņķa trieciena uzgriežņatslēga MILWAUKEE M12 FRAIWF38-0
- 270 Nm griezes un 300 Nm uzgriežņa atskrūvēšanas moments.
- Kompakta 71 mm galva un garš korpuss ļauj strādāt grūti pieejamās vietās.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
4 atšķirīgi ātrumi, kas aizsargā pret pārāk lielu pievilkšanu un automātiski izslēdzas.
Spilgts LED apgaismojums.
Darbojas ar visiem MILWAUKEE® M12™ akumulatoriem.
Instrumenta apdare ar gumijas aplējumu, kas izturīgs pret kodīgām vielām, ērti izmantot instrumentu.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 3/8" |
| Svars | 1,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-1550/ 0-2300/ 0-3000/ 0-3000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 270 Nm |
| Triecienu skaits | 0-1350/ 0-2700/ 0-3600 tr./min |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Funkcionālums | Leņķa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






