Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX2220AJ
Apraksts
DDF483
| Apgriezienu skaits | 0–500 / 0–1700 apgr./min |
| Svars | 1,5 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 36 mm |
| Maks. griezes moments | 40/23 Nm |
| Patrona | 1,5 - 13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 162x79x247 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 77 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
DTD155
| Apgriezienu skaits | 0-1600 / 3900 aps./min. |
| Svars | 1,4 kg |
| Maks. griezes moments | 140 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 135 x 79 x 232 mm |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5–M14 |
| Kustību skaits | 0–1300 / 3000 kust./min |
| Vibrācijas līmenis | 14,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


