Akum. trieciena uzgriežņatslēga INGERSOLL-RAND W5153-EU-K22 ar koferi
- Maksimālais griezes spēks 750 Nm, atskrūvēšana vienmēr ar pilnu jaudu.
- Motors bez oglītēm.
- Unikāls iemontēts apgaismojums (4 apgaismojuma līmeņi).
Apraksts
Četras griezes momenta regulācijas pozīcijas:
1. – „rokas” pieskrūvēšana, 3–12 Nm, 800 apgr./min, bez kalšanas. Kad sasniegta maksimālā robeža, instruments izslēdzas. Smalku skrūvju pieskrūvēšanai.
2. – „salikšanas” pieskrūvēšana, 13–33 Nm, 1600 apgr./min, bez kalšanas. Kad sasniegta maksimālā robeža, instruments izslēdzas. Lielāka diametra skrūvju pieskrūvēšana.
3. – pieskrūvēšana ar vidēju spēku, maks. 325 Nm, 2100 apgr./min, ar kalšanu. Tipiska trieciena uzgriežņatslēgas lietošana, lai nepārvilktu savienojumus.
4. – pieskrūvēšana ar pilnu spēku, maks. 460 Nm, 2100 apgr./min, ar kalšanu. Tipiska trieciena uzgriežņatslēgas lietošana.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 2,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–2100 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,7–12,6 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5 Ah / 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 750 Nm |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2,5 Ah un 5,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





