Akumulatora putekļu sūcējs-mugursoma MAKITA DVC261ZX11
- Motors bez oglītēm.
- Hepa filtrēšanas sistēma.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ļoti ērtas mugursomas lences.
LED apgaismojums.
Specifikācija
| Svars | 3,9 kg |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 70 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 2,0 L |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Maks. gaisa plūsma | 1,8 m³/min |
| Maks. darba spiediens | 110 mbar |
| Nosūkšanas caurules diametrs | 28 mm |
| Šļūtenes garums | 1,0 m |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




