Akumulatora putekļu sūcējs MILWAUKEE Packout M18 FPOVCL-0
- Piemērots izmantošanai slapjai un sausai sūkšanai.
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Īpaši efektīvs putekļu sūcēja filtrs aiztur 99,97 % gaisā esošo daļiņu, kuru izmērs līdz 0,3 mikroniem.
Universāla 1,6 m gara izvelkama šļūtene.
Darbojas ar visiem Milwaukee M18 akumulatoriem.
Nodalījums putekļu sūcēja piederumu un šļūtenes uzglabāšanai.
Saderīgs ar Packout uzglabāšanas sistēmu.
Ļoti mobils un universāls.
Specifikācija
| Svars | 5,6 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Vakuums | 117 mbar |
| Gaisa debits | 1,416 m³/min. / 1,416 m³/min. |
| Ūdens tvertnes tilpums | 7 l / 7 l |
| Tips | Akumulatora putekļu sūcējs |
| Nosūkšanas caurules diametrs | 41 mm / 41 mm |
| Šļūtenes garums | 1,5 m / 1,5 m |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, visi „PACKOUT“ sistēmas elementi ir izstrādāti tā, lai tos varētu savienot savā starpā vienā modulāro kastu sistēmā. Tas ļauj viegli izveidot individuālu risinājumu atbilstoši savām vajadzībām – no instrumentu uzglabāšanas līdz transportēšanai.
Vai vēlaties izveidot savu komplektu? Izmēģiniet PACKOUT konfiguratoru:
https://www.gitana.lv/packout-builder







