Akumulatora pulētājs MILWAUKEE M18 FAP180-502X
- Bezoglīšu motors.
- Bezvadu pulētājs ar 8 pozīcijās regulējamu ātruma izvēli.
- Lēnā starta funkcija.
- 3 pozīciju liekts rokturis ļauj labāk vadīt instrumentu.
Apraksts
REDLINK PLUS™ sistēma nodrošina modernāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību pret pārslodzi, ievērojami uzlabo instrumenta ekspluatācijas īpašības pie noslodzes.
REDLITHIUM-ION™ akumulators nodrošina līdz pat 2,5 reizēm ilgāku darbības laiku, līdz 20 % vairāk jaudas, līdz 2 reizēm ilgāks akumulatora darbības laiks un darbojas labāk nekā citi litija jonu tehnoloģijas akumulatori, labāk darbojas pat zemā temperatūrā, kas sasniedz -20 °C.
Nepārspējams darbības ilgums – ar vienu akumulatora uzlādi* var nopulēt vienu parasta izmēra automašīnu.
Maksimālais pulēšanas piederuma diametrs: 180 mm.
Noņemams putekļu filtrs aizsargā no netīrumu iekļūšanas motorā un paildzina tā izmantošanas laiku.
Reduktora korpuss pārklāts ar gumiju – uzlabo komfortu, jo īpaši, kad strādā, turot instrumentu vertikālā stāvoklī.
Fiksācijas funkcija – ērtāk izmantot instrumentu, pulējot ilgāku laiku;
Barošanas bloķēšanas funkcija aizsargā no ieslēgšanās, kad nomainīts akumulators.
*Ja bieži vidēji vai labi un nenozīmīgi skrāpējumi.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 360–2200 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 180 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Tips | Pulētāji |
| Standarta piederumi | 2x5,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







