Akumulatora pulētājs FLEX PXE 80 12,0-EC/2,5 Set
- Rotācijas.
- Ekscentrisks: 3-12 mm gājiens.
- Bezoglīšu motors.
Apraksts
LED akumulatora uzlādes indikators.
Vienmērīga ātruma kontrole un viegla palaišana
LED displejā ir redzamas 4 ātruma regulēšanas pozīcijas.
Elektroniskā vadības sistēma aizsargā instrumentu, palielina efektivitāti un kalpošanas laiku.
Gumijas reduktora gredzens ir paredzēts, lai samazinātu apstrādātās virsmas bojājumu iespējamību.
Vibrāciju optimizācija vienmērīgākam darbam.
Piemērots visām FLEX 12 V baterijām.
Specifikācija
| Svars | 0,6 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 400-2000 / 3000 / 4000 / 5800 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5 Ah / 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 265 x 65 x 95 mm |
| Diska diametrs | 80 mm |
| Gājiens | 3 + 12 mm |
| Tips | Pulētāji |
| Ekscentra apgriezienu skaits | 800–4000 / 6000 / 8000 / 11600 apgriezieni/minūtē. |
| Standarta piederumi | 2 x baterijas, L-BOXX koferis, lādētājs, rotācijas adapteris, 3 mm ekscentriskais adapteris, 12 mm orbitālais adapteris, Ø30 mm līmplāksnīte, Ø30 mm stiprinājuma plāksnīte, Ø75 mm stiprinājuma plāksnīte. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |









