Uzlādējams prožektors AS-SCHWABE EVO 7 3W+1W LED
- 3W COB-LED lampiņas un viena papildu prožektora augšpusē.
- 3,7 V Li-ion akumulators, uzlādes laiks: ~3 st.
- Apgaismošanas laiks līdz 10 st.
- 120° noliekšana un 180° pagriešana.
- Ar āķi un integrētu magnētu.
- USB savienojums.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Akumulatora tilpums | 2600 mAh |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 5 W + 3 W |
| Darbības laiks | 3-7 val. |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP30 |
| Gaismas daudzums | 500/120 lm |
| Krāsas temperatūra | 6500 °K |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






