USB uzlādējams prožektors MILWAUKEE L4 FL-301
- Iespējams stiprināt ar dubulto magnētu un piespraust kabatai.
- Kompakts izmērs ļauj turēt kabatā.
- Pret triecieniem un ķīmiskām vielām izturīgs objektīvs.
Apraksts
IP54 aizsardzības klase – aizsargā no putekļiem un ūdens šļakatām.
Uzlādes līmeņa mērītājs ļauj pārbaudīt REDLITHIUM™ USB atlikušo akumulator uzlādi.
Prožektors uzlādējams, izmantojot mikro USB vadu no USB barošanas avota vai maiņstrāvas elektrības ligzdas (sienas kontaktdakšas nav iekļauta komplektācijā).
Magnētiskie gali ļauj ērti piestiprināt prožektoru metāla virsmām.
| Gaismas plūsma (lūmenos) | Maksimālais darbības laiks, izmantojot akumulatoru L4 B3 (st.) |
| 445 | 2,5 |
| 100 | 12,5 |
Specifikācija
| Svars | 0,2 kg (ar 3,0 Ah akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 4 V |
| Akumulatora tilpums | 3,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Prožektori |
| Gaismas daudzums | 445 lm |
| Standarta piederumi | 1 x 3,0 Ah akumulators, USB vads |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








