Akumulatora pļāvējs EGO Power+ LM1711E, 42cm
- Bezvadu pļāvējs, kas ideāli piemērots mazāku zemes gabalu griešanai.
- Funkcijas: mulčēšana, savākšana un sānu izmešana.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
Apraksts
Akumulatora zāles pļāvējs darbojas tīri, klusi un droši salīdzinājumā ar benzīna pļāvēju.
Kompakta locīšana - ērta vertikālai transportēšanai vai uzglabāšanai.
LED lampas ļaus jums nopļaut zālienu jebkurā diennakts laikā.
Korpuss ir izgatavots no triecienizturīga polipropilēna.
Regulējams rokturis - trīs pozīcijas.
Kompakts dizains palīdz pļaut zāli šaurās vietās.
Septiņas pļaušanas augstuma pozīcijas: 20 / 27 / 35 / 45 / 58 / 70 / 80 mm.
| Akumulators | Pļaušanas laukums (ar vienu uzlādi) |
| 2,5 Ah | līdz 400 m² |
| 4,0 Ah | līdz 600 m² |
| 5,0 Ah | līdz 900 m² |
| 6,0 Ah | līdz 1000 m² |
| 7,5 Ah | līdz 1250 m² |
| 10,0 Ah | līdz 1650 m² |
| 12,0 Ah | līdz 2000 m² |
Specifikācija
| Svars | 21,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 3100-3200 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | 25 min. |
| Konteinera tilpums | 55 l |
| Augstuma regulācija | 7 pozīcijas |
| Gājiens | Stumjams |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 42 cm |
| Standarta piederumi | 2,5 Ah akumulators un ātrās uzlādes lādētājs |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana/Savākšana/Izmešana sānos |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Akumulatora darbības laiks — 36 mēneši fiziskām personām, 24 mēneši juridiskām personām. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.









