USB uzlādējams kakla prožektors MILWAUKEE L4 NL400-301
- 130° leņķī regulējamas divas galvas.
- Ergonomiska, pret sviedriem izturīga lente nodrošina komfortu.
- Tiek pārdots bez adaptera.
Apraksts
Prožektors izturīgs pret lielāko daļu automašīnu virsbūves darbnīcās izmantojamo ķīmisko vielu.
Atbilst IP50 izturības pret putekļiem klasei un ir izturīgs pret krišanu no 2 m augstuma.
Ērta uzlāde ar USB-C kabeli.
Liela spilgtuma 400 lūmenu apgaismojums.
Ar pilnībā uzlādētu REDLITHIUM™ 3,0 Ah akumulatoru prožektors darbojas līdz 8 st.
2 apgaismošanas režīmi nodrošina labāku gaismas plūsmas kontroli.
Integrēta pēdējā režīma atmiņa, ieslēdzot prožektoru.
Specifikācija
| Svars | 0,23 kg (ar 3,0 Ah akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 4 V |
| Akumulatora tilpums | 3,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | 8 st. |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP 50 |
| Gaismas daudzums | 250/400 lm |
| Standarta piederumi | 1 x 3,0 Ah akumulators, USB uzlādes vads |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










