Pagriežams gaismeklis MILWAUKEE M12 PAL-0
- Augstas izšķirtspējas 700 lm apgaismojums.
- Galva pagriežama 40 grādu leņķī jebkurā virzienā.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Darbojas līdz 8 st., izmantojot M12™ 4,0 Ah akumulatoru.
Ar jaudīgiem magnētiem.
Ļoti stingrs un triecienizturīgs, krītot no 3 m augstuma.
2,1A USB izeja ierīces uzlādēšanai, izmantojot USB savienojumu.
IP54 aizsardzības klase – gaismeklis aizsargāts no putekļiem un ūdens šļakatām.
Zemas akumulatora uzlādes indikators – lampiņa mirgo, kad akumulators ir gandrīz izlādējies.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 0,7 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | Līdz 8 st. ar M12 4,0 Ah akumulatoru |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Gaismas daudzums | 700/ 250 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








