Akumulatora prožektors LENA LIGHTING Magnum M ar adapteri
- Ērts un kompakts LED prožektors profesionālai lietošanai.
- Izgatavots no triecienizturīga polipropilēna.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Polikarbonāta pārklājums aizsargā acis no žilbinošas gaismas.
4 pakāpju gaismas plūsma.
Iespējams izmantot ar statīvu.
Ar adapteri Makita akumulatoram.
Darbojas ar 18 V Makita un Bosch Professional Blue 18 V akumulatoriem.
Ir akumulatora izlādes līmeņa indikators.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 30 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 205x400x82 mm |
| Darbības laiks | 2,0 Ah: 4050 lm - 1 st., 2500 lm - 9 st.; 5,0 Ah: 4050 lm - 2,5 st., 2500 lm - 23 st. |
| Aizsardzības klase | III, IP20 |
| Gaismas daudzums | 4050 lm |
| Krāsas temperatūra | 4000 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 60 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






