Akumulatora prožektors LENA LIGHTING Magnum L ar adapteri
- Ērts un kompakts LED prožektors profesionālai lietošanai.
- Izgatavots no triecienizturīga polipropilēna.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Polikarbonāta pārklājums aizsargā acis no žilbinošas gaismas.
4 pakāpju gaismas plūsma.
Iespējams izmantot ar statīvu.
Darbojas ar 18 V Makita un Bosch Professional Blue 18 V akumulatoriem.
Ar adapteri Makita akumulatoram.
Ir akumulatora izlādes līmeņa indikators.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 73 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 300x478x84 mm |
| Darbības laiks | 2,0 Ah: 1000 lm – 5 st., 9250 lm – 25 min; 5,0 Ah: 1000 lm – 12 st., 9250 lm – 1 st. 10 min |
| Aizsardzības klase | III, IP20 |
| Gaismas daudzums | 9250 lm |
| Krāsas temperatūra | 4000 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 60 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt





