Akumulatora LED prožektors BOSCH GLI 18V-10000 C Solo
- Jaudīgs LED apgaismojums, kas var izplatīt pat 10 000 lūmenu gaismu.
- Ērta vadība ar viedtālruni.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Spilgtāks nekā 500 W halogēna prožektori.
Korpuss izturīgs, stingrs, metālisks, pārklāts ar triecienus absorbējošu gumijas pārklājumu.
Integrēts spilgtuma / uzlādes līmeņa indikators.
Iespējams ar Bluetooth palīdzību attālināti vadīt un regulēt gaismu.
Trīs iespējami gaismas iestatījumi un elastīga leņķa regulēšana.
Prožektoru iespējams stiprināt pie trijkāja, kura vītne ir 5/8".
Lieliski der visas darba vietas apgaismošanai.
Der visi Bosch Professional 18 V akumulatori un lādētāji.
Specifikācija
| Svars | 3,9 kg (bez akumulatora) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 292 x 216 x 304 mm |
| Darbības laiks | 12,5 min |
| Tips | Prožektori |
| Gaismas daudzums | 10000 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.









