Akumulatora LED gaismeklis MILWAUKEE M18 HOAL-0
- Augstas kvalitātes gaismas diodes izdala 4000 lūmenu gaismu.
- 120° leņķī pagriežama gaismekļa galva.
- Gaismeklis tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Pielāgots vertikālai vai horizontālai pakāršanai.
Izturīga konstrukcija – gaismeklis aizsargāts no triecieniem un nelabvēlīgiem vides apstākļiem.
Darbojas izmantojot Milwaukee M18 akumulatoru vai pieslēdzot elektrības kontaktligzdai.
Integrēts rokturis ērtai gaismekļa pārcelšanai.
Akumulatora uzlādes līmeņa indikators – mirgojoša lampiņa brīdina, kad akumulators ir gandrīz izlādējies.
Ar Milwaukee M18 5,0 Ah akumulatoru darbojas pat līdz 12 stundām, kad izvēlēta 1200 lm gaismas plūsma, līdz 6 stundām, kad – 2000 lm, un līdz 3 stundām, kad – 4000 lm.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg (ar M18 B5 akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Prožektori |
| Gaismas daudzums | 4000/2000/1200 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










