Akumulatora perforators MILWAUKEE M18 BH-402C
- Ļoti laba jaudas un svara attiecība.
- Maza vibrācija.
- 2 darbības režīmi.
- Aizsardzība pret pārslodzi.
- Darba gaismas diode.
- Akumulatora uzlādes līmeņa mērītājs.
Apraksts
- Jaudīgs četru polu motors nodrošina augstāko jaudu un izceļas ar ļoti labu jaudas un svara attiecību.
- REDLINK™ elektronika instrumentā un akumulatorā, kas aizsargā no pārāk lielas slodzes un nodrošina vislabāko sistēmas izturību visā klasē.
- 2 darbības režīmi: rotācijas trieciena režīms un tikai rotācijas režīms.
- Optimizēta trieciena urbšana līdz 4–10 mm (maksimāli 16 mm).
- Priekšgaitas un atpakaļgaitas gājiena slēdzis, kas nodrošina stiprināšanas detaļu universālumu.
- 43 mm kakliņa izmērs, savietojams ar M12 DE putekļu sūkšanas ierīci.
- Enerģijas mērītājs precīzi rāda atlikušo akumulatora uzlādes līmeni.
- Īpaši spilgta darba vietas apgaismošana ar gaismas diodi.
- REDLITHIUM-ION™ akumulatora konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
- Elastīga akumulatoru sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 2,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–1300 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 10,3 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 98,9 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 16 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 16 mm |
| Triecienu skaits | 7000 tr./min |
| Trieciena jauda | 1,2 J |
| Tips | Divu funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | 2x4,0 Ah akumulatori, lādētājs, soma instrumentam |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions











