Akumulatora perforators MAKITA DHR281ZWJ
- 3 darba režīmi: kalšana, urbšana ar triecienu, urbšana.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
36 V instruments darbojas ar diviem secīgi savienotiem 18 V akumulatoriem.
SDS patrona – vienkārši ielikt un izņemt urbi vai kaltu.
Ergonomisks instrumenta korpuss ērtam darbam.
Darba gaismas diode.
Specifikācija
| Svars | 4 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0–980 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 36 V / 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 32 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 28 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 404 x 134 x 232 mm |
| Urbšanas ar dimanta kroni cauruma diametrs betonā | 54 mm |
| Triecieni minūtē | 0–5000 kust./min |
| Trieciena jauda | 2,9 J |
| Perforatora funkcijas | 3 – urbšana, urbšana ar triecienu, kalšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Makpak koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




