Akumulatora perforators MAKITA DHR242RTJ
- Ilgs darba laiks, liela produktivitāte un ātrums.
- Viegla un kompakta konstrukcija.
- Instruments darbojas ar visiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah.
Apraksts
Motors bez oglītēm
Kopā ar putekļu nosūkšanas sistēmu maksimālais urbšanas garums, ieskaitot SDS-PLUS savienojumu, ir 160 mm.
Lieliski der caurumu līdz 14 mm urbšanai, taču iespējams urbt arī caurumus līdz 24 mm betonā.
Urbja galviņa piemērota SDS-PLUS urbjmašīnām un ir pagarināta.
Viegli urbt griestos, grīdās un sienās.
Aizsardzība pret pārslodzi, pārkaršanu un pilnīgu akumulatora izlādi.
TNO sertifikāts nodrošina drošu darbu bez putekļiem.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–950 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 3,5-13,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 24 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 0–4700 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,0 J |
| Perforatora funkcijas | 3 - urbšana ar triecienu, kalšana, urbšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | 2 x 18V 5,0 Ah akumuliatoriai, greitasis įkroviklis DC18RC, dulkių surinkimo sistema DX01, tarpinė DX01 ir DX02, Makpac lagaminas nr.4, MAKPAC lagamino nr.4 įdėklas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







