Akumulatora perforators BOSCH Expert EXBH18V-32F SDS Plus
- Jaudīgs bezoglīšu motors.
- Integrēta BITURBO bezoglīšu tehnoloģija.
- Uzlabotā piedziņas sistēma nodrošina efektīvu Expert akumulatora jaudas izmantošanu un lielāku produktivitāti sarežģītos enkurošanas darbos.
Apraksts
Līdz pat 60 % lielāks griešanās ātrums salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.
Nodrošina optimālu efektivitāti, izurbjot caurumus ar diametru 10–20 mm.
Vibrāciju kontrole samazina vibrācijas un samazina roku nogurumu.
"KickBack Control” aptur motoru, kad urbis ir iestrēdzis.
Pastiprināts akumulatora rāmis aizsargā instrumentu kritiena gadījumā.
Ir pieejami divi darbības režīmi: 100% jauda cietiem materiāliem un 70% jauda trauslākām virsmām.
Paredzēts triecienurbšanai betonā un ķieģeļos, sarežģītiem enkurošanas darbiem, armatūras savienojumiem, virsmas raupjai apstrādei un šķelšanas darbiem.
Piemērots lietošanai ar AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V baterijām.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 0-790 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 9,1 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 6-32 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Triecienu skaits | 4.300 tr/min. |
| Trieciena jauda | 4.5 J |
| Perforatora funkcijas | 3 - urbšana ar triecienu, kalšana, urbšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Papildu rokturis, dziļuma mērītājs, smērvielas tūbiņa, tehniskā lupatiņa, XL-BOXX ar ieliktni, 2 × akumulatori, ātrās uzlādes ierīce. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.









