Akumulatora perforators ar nosūkšanas sistēmu BOSCH GBH 18V-22 Solo LB
- Nodrošināts komforts un mazs nogurums, urbjot virs galvas.
- Raksturīgs nepārtraukts darbs.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Kompakts, viegls, produktīvs, jaudīgs un ergonomisks.
KickBack Control un Vibration Control funkcijas nodrošina vieglu un drošu darbu.
Viegla pieslēgšana GDE 18V-12 Professional putekļu sūcējam, kurš atvieglo darbu un samazina putekļus darba vietā.
Iespējams viegli izurbt 6–10 mm caurumus, tāpēc piemērots santehniķiem.
Lieliski piemērots elektriķiem, lai izurbtu caurumus virs galvas, ierīkotu apgaismojumu, lampas un dūmu detektorus.
Piemērots izmantošanai ar AMPShare un BOSCH Profesional 18 V akumulatoriem un lādētājiem.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 0–1050 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 14 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 4–22 mm |
| Urbuma diametrs metālā | 13 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 296 x 102 x 208 mm |
| Triecienu skaits | 0–4675 tr./min |
| Trieciena jauda | 1,9 |
| Perforatora funkcijas | 3 - urbšana ar triecienu, kalšana, urbšana |
| Tips | Trīs funkciju perforatori |
| Standarta piederumi | Koferis, dziļuma ierobežotājs, tīrīšanas drāniņa, ieliktnis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/







