Naglotājs MILWAUKEE M18 FFN-0C
- Fire Nail tehnoloģija – ātra naglu izšaušana.
- Divi režīmi: precīza secīga iedzīšana un ātra iedzīšana ar triecienu.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Izceļas ar klasē labāko jaudu, ļauj viegli iedzīt naglas cietkokā.
Ar vienu REDLITHIUM-ION™ 5,0 Ah akumulatora uzlādi iespējams izšaut līdz 700 naglām, tas ļauj sasniegt lielāko produktivitāti.
Ātri un viegli iestatāms dziļuma regulators nodrošina dziļu naglu iedzīšanu.
LED spuldzīte apgaismo darba virsmu, lai varētu precīzāk nomērķēt naglas.
Dry-Fire fiksācija neļauj izmantot, kad ir beigušās naglas tvertnē.
Greitas ir lengvas užsikirtimų šalinimas.
Darbojas ar visiem Milwaukee M18™ akumulatoriem, nav nepieciešams gāzes baloniņš.
Projektēts tā, lai uzticami kalpotu pat visprasīgākajiem lietotājiem, un prasītu maz apkopes.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Naglu magazīnas leņķis | 30° - 34° |
| Naglu garums | 50–90 mm |
| Naglu biezums | 2,9–3,3 mm |
| Naglu tvertnes ietilpība | 51 gab. |
| Standarta piederumi | Koferis, seškantes atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




