Milwaukee M18 FRCN45-302X naglotājs
- Ātra naglu šaušana, pateicoties Fire Nail tehnoloģijai.
- Divi režīmi: precīza secīga kalšana un ātra kalšana.
- Saderīgs ar visām MILWAUKEE M18 baterijām.
Apraksts
Īpaši izturīgs un uzticams instruments.
Paredzēts darbam ar jumta segumu.
Naglotājs tiek automātiski apturēts, ja magazīnā nav palikušas naglas.
Divi darba režīmi - naglas var izšaut pa vienai vai vairākām vienā reizē.
Ātra un vienkārša dziļuma regulēšana.
Ar vienu uzlādi var izšaut līdz 1100 naglām.
Saderīgs ar visām MILWAUKEE M18 baterijām
Specifikācija
| Svars | 3,2 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Naglu magazīnas leņķis | 15° |
| Naglu garums | 19-45 mm |
| Naglu biezums | 3 mm |
| Naglu tvertnes ietilpība | 120 vnt. |
| Standarta piederumi | 2 x 3,0 Ah akumulatori, lādētājs, maciņš |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





