Akumulatora-gāzes naglotājs MAKITA GN420CSE
Ātra un ērta naglu ievietošanas sistēma. Viegla, ar 7,2 V litija jonu bateriju. Baterija tiek uzlādēta aptuveni 30 min laikā. Gaisa filtrs aizsargā cilindru no netīrumiem un atlūzām. Izšauj 15–40 mm garuma naglas gandrīz visu veida betonā.
Apraksts
• Ergonomisks gumijots rokturis.
• Aptuveni 1000–1200 naglu ar vienu gāzes baloniņu.
• Āķis novietošanai pie sienas stiprinājumiem.
• Dziļuma regulācija.
• Automātiska darbības pārtraukšana, kad naglas beigušās.
• Baterijas izlādes līmeņa indikators.
• Anti-Dry-Fire mehānisms.
• Mazs uzgalis precīzai dzīšanai.
• Tīrīšanas komplekts tiek pārdots atsevišķi, produkta numurs — 194852-0. Komplektā ir: aerosola tīrītājs, smērviela, birstīte, lupatiņa un seškantes atslēga.
• Uzmanību! Komplektācijā gāzes baloniņš nav iekļauts.
• Gāzes baloniņš tiek pārdots kopā ar naglām.
Specifikācija
| Svars | 3,6 kg |
| Vibrācijas līmenis | 3,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 89 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 7,2 V |
| Akumulatora tilpums | 1,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 315x108x390 mm |
| Šāvienu skaits ar vienu bateriju | 4000 šāvienu |
| Šāvienu skaits ar vienu gāzes baloniņu | 1000-1200 šāvienu |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Naglu garums | 15-40 mm |
| Naglu biezums | Ø2,6-3,1 mm |
| Naglu tvertnes ietilpība | 20 gab. |
| Standarta piederumi | 2 x 1,5 Ah 7,2V akumuliatoriai BL0715, įkroviklis DC10WA, lagaminas, 4 mm šešiakampis raktas |
| Iepakojums | Plastmasas koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



