Akumulatora skārda šķēres MILWAUKEE M18 BMS12-0
- Precīzi 1,2 mm dziļuma griezumi tēraudā.
- Unikāla 360° rotējoša galva, kuru iespējams fiksēt 12 pozīcijās, ļauj sasniegt grūti pieejamas vietas un ir lietošanā ērta.
- Griešanas ātruma regulēšana nodrošina papildu kontroli griešanas laikā.
- Jostas āķis ļauj droši piestiprināt kustoties.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
- Minimālais griešanas rādiuss – 180 mm.
- Instrumentā un akumulatorā iemontēta REDLINK™ elektroniskā aizsardzības sistēma pret pārslodzi nodrošina klasē labāko sistēmas izturību.
- REDLITHIUM-ION™ akumulatora konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
- Atsevišķa akumulatora elementa novērošana garantē optimālu instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
- Ērta konstrukcija – ļauj labāk kontrolēt instrumentu darba laikā.
- Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–2500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 4,75 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 89,2 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Griešanas dziļums | Tēraudā – 1,2 mm, alumīnijā – 2,0 mm. |
| Tips | Skārda šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






