Akumulatora skārda šķēres MAKITA DJS161Z
Kompaktas un vieglas skārda šķēres ērtam darbam. Plašas griešanas iespējas — 1,6 mm biezuma tērauda loksnes. Aizsardzība no nejaušas ieslēgšanās (ar signāllampiņu).
Apraksts
- Pagriešanas rādiuss — 250 mm.
- Skārda šķēres nogriež loksni, atstājot nevainojams malas.
- Elektroniska aizsardzība no pārslodzes.
- Baterijas izlādes līmeņa indikators.
- Instruments darbojas ar visiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah.
- Komplektācijā nav iekļauts ne akumulators, ne lādētājs.
Specifikācija
| Svars | 2,0 kg |
| Vibrācijas līmenis | 13 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 71 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Griežamās loksnes biezums alumīnijā 200 N/mm² | 2,5 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 400 N/mm² | 1,6 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 600 N/mm² | 1,2 mm |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 362 x 78 x 118 mm |
| Triecieni minūtē | 4300 min⁻¹ |
| Minimālais iekšējais/ārējais griešanas rādiuss | 250/254 mm |
| Tips | Skārda šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



