Akumulatora adatas skārda šķēres HiKOKI CN 18DSL
- Liela griešanas produktivitāte – līdz 1,8 m/min. (400 N / mm²).
- Saderīgas ar visiem 14,4 V un 18 V litija jonu akumulatoriem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Šaurs korpuss ērtai instrumenta vadīšanai.
Skaidu izstumšana uz leju.
Viegla adatas un matricas nomaiņa.
Lēnā starta funkcija.
Specifikācija
| Svars | 1,4 kg |
| Garums | 295 mm |
| Vibrācijas līmenis | 8,8 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 77 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 14,4 V / 18 V |
| Griežamās loksnes biezums alumīnijā 200 N/mm² | 2,3 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 400 N/mm² | 1,6 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 600 N/mm² | 1,2 mm |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Triecieni minūtē | 2500 kust./min |
| Tips | Skārda šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |


