Daudzfunkciju instruments MAKITA DTM53Z
- Jaudīgs bezsuku motors.
- Ārkārtīgi efektīvs un manevrējams, pateicoties tā plānajam korpusam.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatoriem un lādētāja.
Apraksts
Pastāvīga ātruma kontrole.
Saderīgs ar “Starlock”.
Šaurs, ērti satverams 139 mm rokturis.
Motors uztur apgriezienus slodzes laikā, nodrošinot stabilu darbību.
Piederumu maiņa bez instrumentiem.
12 pozīciju piederumu regulēšana ar fiksāciju ik pēc 30°, no 0° līdz 360°.
Griešanas augstuma regulēšana nodrošina nemainīgu griešanas augstumu, ļaujot griezt vienmērīgā augstumā bez atbalsta bloka izmantošanas.
Griešanas dziļuma regulēšana uztur nemainīgu griešanas dziļumu, tādējādi samazinot slēpto objektu bojājumu risku.
Pielāgojams dažādiem uzdevumiem, izmantojot plašu piederumu klāstu.
Specifikācija
| Svars | 1,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 6000–20000 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 80 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 329 x 80 x 120 mm |
| Vibrācija | Slīpējot 4,3 m/s², griežot ar iegremdējamo griešanas disku 12,0 m/s² |
| Tips | Multifunkcionālie instrumenti |
| Amplitūda | 3,2° |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




