Akumulatora multifunkcionāls instruments MAKITA DTM51ZJX1
Lēnā starta funkcija. Ātruma regulēšana. Kustības amplitūda: 3,2 °. Akumulatora izlādes līmeņa indikators. Ergonomisks gumijots rokturis. Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 6000–20000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Abrazīvā papīra izmēri | 93x93x93 mm |
| Tips | Multifunkcionālie instrumenti |
| Amplitūda | 3,2° |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



