Bezvadu lapu pūtējs HUSQVARNA 230IB
- Bezoglīšu motors.
- Bezpakāpju ātruma kontrole.
- Mazs svars.
Apraksts
Zems trokšņu līmenis.
Kruīza kontroles funkcija.
Ergonomisks, līdzsvarots dizains komfortam.
Jaudas palielināšanas režīms ir viegli pieejams, ja ir nepieciešams maksimālais pūšanas ātrums.
Parocīgais skrāpēšanas agregāts viegli notīra lipīgos, mitros un irdenos netīrumus no tādām vietām kā piebraucamais ceļš vai ietves.
Lielisks produkta līdzsvars, ērts rokturis un intuitīva tastatūra nodrošina lielisku ergonomiku un ērtu darbību.
Specifikācija
| Svars | 2,5 kg (bez akumulatora) |
| Vibrācijas līmenis | 2,35 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Maks. gaisa plūsma | 18,4 m³/min |
| Standarta piederumi | 4,0 Ah akumulators, lādētājs. |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |






