Akumulatora sniega tīrītājs ar pašgājēja funkciju EGO Power+ SNT2400E 61cm
- Pašgājējs sniega pūtējs ar atpakaļgaitas funkciju.
- Izturīga konstrukcija un augstas efektivitātes bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez baterijām un lādētāja.
Apraksts
Pūtējs darbojas ar divām virknē savienotām baterijām.
Metāla sniega tīrīšanas vārpsta.
Sniega mešanas attālums - līdz 15 m.
200° regulējams sniega izmešanas leņķis.
Regulējami pretslīdes paliktņi.
Augstas saķeres riepas ar iebūvētu diferenciāli.
Augstumā regulējami rokturi.
Peak Power™ tehnoloģija apvieno jebkuru divu EGO 56V ARC Lithium™ akumulatoru jaudu.
4 LED lampas atvieglos darbu agrā rītā vai vakarā.
Ar 20 cm sniega segas dziļumu sniega pūtējs ar vienu uzlādi, izmantojot 2 x 7,5 Ah akumulatorus , var notīrīt līdz 324 m².
*Darba zona var atšķirties atkarībā no sniega mitruma, apkārtējās vides temperatūras un lietotāja prasmēm.
Specifikācija
| Svars | 65 kg |
| Darba augstums | 50 cm |
| Darba platums | 61 cm |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Gājiens | Pašgaitas |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Darba temperatūra | -20 °C - 10 °C |
| Izmešanas virziens | Regulējams |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Standarta piederumi | Sniega izmešanas atveres tīrīšanas rīks |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.







