Akumulatora rider traktors EGO Power+ ZT4201E-L 1070mm
- Ar vienu uzlādi iespējams nopļaut līdz 84 āriem (1 ārs = 100 m²).
- 4 ļoti efektīvi bezoglīšu motori nodrošina lielu braukšanas ātrumu un jaudu.
- Tiek pārdots ar lādētāju CHV1600E, mulčēšanas tapu AMP4200 un akumulatoriem: 1x BA5600 (10,0 Ah), 1x BA2800 (5,0 Ah).
Apraksts
Traktors var darboties vienlaicīgi ar 2, 4 vai 6 akumulatoriem.
Sasniedz jaudu pat līdz 22 ZS, kas ir līdzvērtīga traktoram, kurš darbojas ar benzīnu.
Ergonomisks regulējams sēdeklis nodrošina ērtu darbu.
Iemontēts glāzes turētājs un USB uzlādes stacija.
32 LED lukturi garantē labu apgaismojumu visos virzienos.
Regulējams pļaušanas asmeņu ātrums.
Desmit pļaušanas ātruma pozīciju.
LCD ekrāns, kas rāda akumulatora uzlādes līmeni, braukšanas ātrumu, braukšanas režīmu, pļaušanas asmeņu griešanās ātrumu.
Mazākais nepieciešamais akumulatoru tilpums, strādājot ar traktoru, ir 15,0 Ah.
Tiek pārdots bez salikšanas komplekta.
| Akumulatoru skaits (10,0 Ah) | Darba platība* |
| 2 | līdz 28 a |
| 4 | līdz 56 a |
| 6 | līdz 84 a |
*Darba platība ir atkarīga no pļaujamās zāles garuma, tās mitruma, veida, kādā pļaujat zāli, braukšanas ātruma un nažu griešanās ātruma.
Specifikācija
| Svars | 185 kg (bez akumulatora) |
| Apgriezienu skaits | 2400/2600/2800/3000/3200 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Griešanas augstums | 25 - 100 mm |
| Tips | Dārza traktori / Akumulatora traktori |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 279,4 x 101,6 - 127 / 457,2 x 215,9 - 203,2 mm |
| Griešanas platums | 1070 mm |
| Ātrums | 4,8 - 12,8 km/h |
| Standarta piederumi | Ātrais lādētājs CHV1600, mulčēšanas tapa AMP4200, akumulatori BA5600 un BA2800 |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana / Izmešana sānos |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.









